top of page

ZAZU Gina: taskulamp ja öölamp kaks ühes

Autor: Kim @Mama’s Mind

Saa tuttavaks Ginaga

Ehk on ZAZU bränd sulle tuttav populaarse unetreener Sami kaudu, kuid mina tutvusin lähemalt kaelkirjak Ginaga. Tegemist on öölambiga, mille valikus on seitse erinevat värvitooni. Lisaks on Gina ka taskulamp, mida sinu laps saab kasutada näiteks siis, kui keset ööd tekib vajadus tualetti minna või soovib laps enne magamist veidi aega oma lemmik raamatut sirvida.


Gina taskulambina

Taskulambi funktsiooni aktiveerimiseks tuleb lihtsalt vajutada nupule. Gina alumisel osal süttib valgus ning laps saab sellega mugavalt leida pimedast toast tee wc-sse. Paljud lapsed pelgavad üksi pimedas oma toast lahkuda ning seetõttu hüüavad öösel oma vanemaid appi. Gina on alternatiiviks – laps saab taskulambiga ümbrust valgustada ning nii tunneb ta ennast turvalisemalt, sest ühtegi kolli ei paista ümberringi olevat! Oma lapsepõlvest mäletan, et meil põles öösel julgustuseks koridoris väikene valgustus. Praegu täiskasvanuna eelistaksin siiski magamise ajaks pimedust ning seega on Gina meile toredaks abiliseks. Samuti ei pea lapsevanem muretsema, kui laps jätab taskulambi kogemata põlema, sest see lülitub automaatselt 10 minuti möödudes välja!

Gina öölambina

Öölambi aktiveerimiseks tuleb sama nuppu veidi kauem all hoida – erinevad öövalguse värvid hakkavad vahelduma ning kui laps on leidnud oma lemmiku, siis tuleb nupp lihtsalt lahti lasta. 30 minuti möödudes lülitub öölamp automaatselt ise välja. Juhul, kui on soov, et öölamp põleks terve öö, siis tuleb see laadimisjuhtmega ühendada.

Kuidas Ginat laadida?

Toote karbi seest leiad ka USB kaabli, mille saad ühendada laadimise ajaks oma mobiiltelefoni adapteri või sülearvutiga. Gina annab punase tulukesega ise märku, kui on aeg laadida ning kui aku on täis, siis muutub tuluke roheliseks!


Kokkuvõte

Gina ei ole küll unetreener nagu seda on Sam, kuid ta aitab sinu lapsel tunda ennast pimedas toas veidi turvalisemalt. Meie pere jaoks on taskulambi funktsioon öösel ideaalne lahendus, lisaks mängitakse Ginaga ka päevasel ajal. Samuti tuleb Gina meiega alati kaasa, kui läheme matkama, nii leitakse õige telk alati üles!

NB! Kõik minu arvamus pärineb minult ning ei ole kuidagi ZAZU poolt mõjutatud!

0 comments
bottom of page