top of page

Kaelkirjak Gina: Öö- ja taskulamp koju, matkale või lasteaeda

Autor: Andrea ja Julia


Mängu- ja magamaminekuaeg koos Ginaga

Olgem ausad: milline laps ei oleks vaimustuses taskulambist ning üleüldse säravatest lampidest? Saades enda kätte taskulambi, muutuvad lapsed seiklushimuliseks - ehitavad patjadest ja tekkidest ise onne ning mängivad.


Kaelkirjak Gina

Meie poeg testis taskulampi, mis on palju rohkemat kui lihtsalt taskulamp! See on taskulamp ja öölamp kaks ühes :) Kuna meile Hollandi firma ZAZU kaelkirjak Gina väga meeldis, siis tahtsime seda ka teiega jagada. Meie hinnangul sobib Gina alates 3. eluaastast.

Kuidas Gina töötab?

Tootel on laetav akutoide ning USB kaabel on karbis kaasas. Lapsel on lampi mugav käes hoida ning materjal on käele mõnus. Vajutades ühe korra nupule, läheb põlema taskulamp. Automaatne väljalülitus 10-minuti möödudes tagab, et aku ei saaks liiga kiiresti tühjaks - lapsed ikka unustavad mängides lampi põlema.

Kaelkirjak Gina on lisaks taskulambile ka öölamp, millel on kokku 7 erinevat valgust: kollane, oranž, punane, roosa, sinine, türkiis ja roheline! Selleks, et öölamp aktiveerida, tuleb hoida sama nuppu natuke kauem all. Värvid hakkavad järjest vahetuma ning kui laps on leidnud enda lemmik tooni, siis tuleb nupp lihtsalt lahti lasta. Öölamp lülitub samuti automaatselt välja, kuid seda peale 30-minuti möödumist. Juhul, kui laps soovib, et öölamp põleks terve öö, siis tuleb Gina ühendada USB kaabli abil vooluvõrku.

Kokkuvõttes

Meie arvates on Gina üks maagiline toode! Eriti meeldib meile disain ning kõrge kvaliteet. Ginal on mitmeid kasutusviise: kasutada öölambina, et laps ei tunneks hirmu, lugeda enne uinumist unejutte, lihtsalt mängida või siis hoopis öisteks wc külastusteks. Toode on saadaval 3 toonis - hall, sinine ja roosa. Oma armsa disainiga muudab Gina iga lastetoa hubasemaks, isegi kui parasjagu ei tööta!


NB! Kõik minu arvamus pärineb minult ning ei ole kuidagi ZAZU poolt mõjutatud!


Zazu Eesti märge: Öö- ja taskulamp Gina võitis hiljuti pronkstaseme auhinna "European Product Design Award" võistlusel!


0 comments
bottom of page