top of page

Analoog- ja digitaalkellaga unetreener Bobby


#unetreener #kell #äratuskell #unekool Tekst: Margot Buitenhoven


Ma ei taha ärgata!

Beebidel ja väikelastel ei ole samasugune ajataju nagu on täiskasvanutel. Hetkel, mil pisike laps teeb silmad lahti, tahab ta juba uut päeva alustada täis entusiasmi ja rõõmu. Kahjuks on emme ja issi jaoks see tavaliselt liiga vara hommikul... Samuti ei saa lapsed aru, miks nad peavad nii vara õhtul voodisse minema, kui nii palju põnevat veel avastada on!


Unetreener Bobby

Kas ka sinu peres kasvab üliaktiivne väikelaps, kes ei taha õhtul kuidagi magama minna või ärkab igal hommikul liiga vara? Karu Bobby on unetreener, kes õpetab lapsele mängulisel viisil, millal on uneaeg, millal tuleb oma toas vaikselt veidi aega mängida ning millal võib ema-isa tuppa tormata.

Hetkel on ZAZU valikus kolm erinevat unetreenerit ning Bobby on üks nendest - lapseliku disainiga sõbralik karu. Uneajal saab laps vajutada kella peal olevale nupule ning karuke sulgeb oma silmad. Lapsevanema seadistatud ajal avab Bobby oma silmad ning laps saab aru, et on aeg ärgata. Kellal on nii analoog- kui ka digitaalaeg, mis õpetab lapsele kellatundmist. Vastavalt soovile saab kasutada ka äratusalarmi või siis selle täielikult välja lülitada.


Eelised

Unetreeneril on suur analoogkell ning veidi pisem digitaalkell, mis sobib hästi kella õppimiseks. Toote disain on väga lihtne, kuid samas lapselikult armas, mistõttu sobib kell suurepäraselt laste tuppa. Bobby töötab patareitoitel, seega ei ole vajalik pistiku lähedalolu. Lisaks unetreeneri funktsioonile saab Bobbyt kasutada ka äratuskellana. Toote hind on taskukohane, soovituslik müügihind on 30 eurot.


Puudused

Kell tiksub kuuldavalt, mõnda last võib see häirida. Samuti avab Bobby oma silmad üsna kuuldavalt, mis võib mõne lapse üles äratada. Unetreener näitab taustavalgust hetkel, mil äratuskell tööle hakkab - kahjuks ei ole nuppu, et taustavalgust öösel põlema panna.


Kokkuvõte


ZAZU Bobby on kasutatav nii unetreenerina kui ka tavalise äratuskellana, mis muudab tema kasutusaja väga pikaks. Bobby analoog- ja digitaalkell on hea võimalus õpetada lastele kellatundmist. Kuna Bobbyl puudub öövalgustus, siis ei sobi see lastele, kes kardavad pimedat ning eelistavad öövalgusega magada. Kokkuvõttes on minu arvates tegemist hea tootega taskukohase summa eest!


NB! Kõik minu arvamus pärineb minult ning ei ole kuidagi ZAZU poolt mõjutatud!


Margot Buitenhoven

Slaaptrainer.net

0 comments
bottom of page